• Telefon+48 12 293 00 01
  • E-mailkontakt@vacatart.pl

Usługi w hotelach

restauracja w hotelu

W każdym hotelu obecnie staramy się dbać o jak największe grono gości, dlatego nie ma się co dziwić, że usług jakie są nam w hotelach proponowane jest coraz więcej. Chodzi o to, by zadowolenie gości było jak największe. Hotele wprowadzają więc różnorakie udogodnienia. Korzystać możemy z oferty prania, prasowania, przechowania bagażu, dostępu do sejfu, komfortowego przejazdu z lotniska, parkingu.

Barek w pokoju hotelowym

Goście w pokojach hotelowych dostają również dostęp do barku. Pamiętajmy jednak, że korzystanie z niego będzie dodatkowo płatne. Dlatego przy wyjeździe z hotelu będzie trzeba się z takiego barku rozliczyć.

Kawa, herbata

Goście w pokojach hotelowych mogą liczyć na kawę i herbatę bez ograniczeń i bez opłat dodatkowych co jak się zdaje będzie szczególnie komfortowe. Zazwyczaj będzie się to odbywać na zasadzie samoobsługi, ponieważ dostępne są ekspresy i zestawy z kawami oraz herbatami dla gości.

Udogodnienia w hotelu

W hotelu poza pokojami pojawią się także inne wygody, które mają sprawić, że pobyt w takim miejscu będzie po prostu dużo bardziej komfortowy. Mamy możliwość korzystania ze strefy z masażami, SPA czy możliwość wyjścia na kort.

Dostęp do internetu

To właściwie na tą chwilę element obowiązkowy. Hotele mają dla nas internet szerokopasmowy, jednak taką najwygodniejszą opcją będzie dostęp do sieci Wi-Fi i wszystkie hotele właśnie w takim kierunku muszą obecnie zmierzać. Bezprzewodowe połączenie jest po prostu najwygodniejszym rozwiązaniem.

Wyżywienie

Al

Pakiet z wyżywieniem, przekąskami, napojami, goście dostają również dostęp do części alkoholi jakie w hotelu są oferowane.

UAl

Tutaj goście mają komfort korzystania ze wszystkich, nawet luksusowych trunków procentowych, dodatkowo także proponowane są inne pakiety usług, które mają taki pobyt umilać. Np. dostęp do spa, masaży czy innych wygód.

OV

Pakiet, który będzie bez wyżywienia, szczególnie dobry dla osób, które czas spędzają poza hotelem i tam właśnie jedzą posiłki.

BB

Pakiet, w którym goście dostają śniadanie

HB

Śniadanie i obiadokolacja dla gości

FB

Goście, którzy wychodzą z hotelu na kilka godzin mogą wrócić na obiad i kolację, rano dostają również śniadanie.

SC

Brak wyżywienia dla gości, tutaj przygotowuje się aneks kuchenny czy kuchnię i goście mogą sami zajmować się przygotowywaniem posiłków.

PP

Pakiet, w którym jedzenie jest dopasowane do wycieczki, która będzie realizować konkretne plany turystyczne i wyjazdowe.

ZPR

Pakiet wyżywienia jest kształtowany w określony sposób do wydarzenia, w trakcie którego będzie wyżywienie podawane.

Konrad Pająk

DJ-wodzirej, jego motto to: "Życie to wielka impreza. Zrób wszystko, żeby nie być na niej kelnerem" ;)