• Telefon+48 12 293 00 01
  • E-mailkontakt@vacatart.pl

Idealna sala na bankiet

sala bankietowa

Bankiet – to brzmi naprawdę dumnie i wystawnie. Tego typu spotkania odbywają się zawsze w gronie osób przyzwyczajonych do konkretnego poziomu, więc nie mogą mieć miejsca po prostu w jakichś restauracjach czy przygotowanych naprędce wynajętych salach.

W praktyce oczywiście najczęściej bankiety organizują ekskluzywne restauracje, co jest związane z łatwym dostępem do cateringu, ale spotkania biznesowe muszą mieć odpowiednią rangę, więc zajmują się tym tylko przedsiębiorstwa mające do dyspozycji odpowiednią salę i wykwalifikowane zaplecze kelnerskie. Co więcej, ważna jest też dostępność opcji noclegowej, przez co coraz częściej można spotkać się z propozycją organizowania bankietów przez różnego rodzaju hotele i motele.

bankiet firmowyWarto podkreślać, że w polskich warunkach możemy cieszyć się szeroką dostępnością sal bankietowych i prezentują one naprawdę odpowiedni poziom. Sala bankietowa okazuje się być znakomitym biznesem, ponieważ każda większa, szanująca się firma w naszym kraju za punkt honoru stawia sobie obecnie regularne organizowanie takich przyjęć. Duży popyt spowodował powstanie wielu podmiotów po stronie podażowej, których konkurencja jest wręcz mordercza.

Warunkiem sine qua non zorganizowania dobrego, udanego bankietu jest odpowiednia obsługa kelnerska. W praktyce należy ją traktować jako element sali, ponieważ można oczekiwać, że jej właściciel zapewni pełną obsługę kelnerską wystarczającą do zaspokojenia potrzeb gości. Firma, która nie da sobie z tym rady, zniknie z rynku natychmiast.

Ewelina Budka

konsultantka ślubna, cierpi na zawodowe ADHD, jej motto to: "Niektórzy pot­ra­fią nic nie ro­bić, do­piero gdy mają wszys­tko zrobione."